niedziela, 29 stycznia 2012

Skarpeta testowaZrobiłam tak na rozgrzewkę skarpetę od dołu tzn.od palców  rzędami skróconymi.Robi się rewelacyjnie chociaż nie zrobiłam wg.wzoru który znalazłam  darmowy na Raverly  bo nie starczyło mi włóczki..Włóczka to Angora RAM /ciulowa/60%acryl a 40% to mohair.Powiem tak -jak już poświęcam swój czas ,oczy i pracę to trzeba robić z porządnej włóczki- ale ogólnie skarpeta fajna chociaż nie zmieścił się cały wzór listków bo tak jak wspomniałam-brakło włóczki i zastanawiam się czy dorobić drugą czy zacząć  następną parę z włóczki skarpetkowej.

8 komentarzy :

Daniela pisze...

Piękny wzorek i eleganckie skarpety!

violaslomka pisze...

Fajne skarpetki a włóczka rzeczywiście powinna być porządna żeby czerpać przyjemność z robienia i noszenia

wilczyca-Aga pisze...

Bardzo eleganckie skarpety . Pozdrawiam

Antosia pisze...

Według tego co widzę, to skarpetka jest rewelacyjna. Jeżeli mówisz, że to kiepska włóczka, to nie marnowałabym czasu i wielu innych wspomnianych już przez Ciebie rzeczy i zrobiłabym po prostu nową parę.

milabydgoszcz pisze...

Antosiu masz całkowitą rację-zaczynam nową parę.
Pozdrawiam moich miłych Gości i życzę miłego wieczoru.

klikaf pisze...

Milu, za każdym razem, gdy zaglądam na Twojego bloga czuję się zawstydzona, że śmiem powiedzieć, że cokolwiek umiem... Pozdrawiam cieplutko :)

hand made by pstro pisze...

super skarpetka próbna, wzorek i na dodatek robiona taką metodą której ja nie potrafię, ostatnio zrobiłam próbną mitenkę :) i to było dla mnie bardzo pomocne, pozdrawiam Pstro

wytwory pisze...

Dekoracyjna skarpeta :)
Koniecznie zrób drugą, przyda się na drugą nogę :))